Agentii in Romania

Perfect Tour Brasov

Piata Sfatului, nr. 12 - 14, Brasov, Romania
Brasov, Romania
Code: 500031

http://www.perfect-tour.ro
brasov@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 31
Fax: 021 569 89 31

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-19:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Perfect Tour Buzau

Bld. Nicolae Balcescu, bloc 7, parter, ap.4, Buzau, Romania
Buzau, Romania
Code: 120251

http://www.perfect-tour.ro
buzau@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 33
Fax: 021 569 89 33

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-19:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Perfect Tour Cluj Napoca

Str. Eroilor, nr. 14, Cluj-Napoca, Romania
Cluj Napoca, Romania
Code: 400129

http://www.perfect-tour.ro
cluj@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 38
Fax: 021 569 89 38

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-18:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Perfect Tour Constanta

Bld. Tomis, nr. 99, Constanta, Romania
Constanta, Romania
Code: 900669

http://www.perfect-tour.ro
constanta@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 37
Fax: 021 569 89 37

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-19:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Perfect Tour Craiova

Str. Eugeniu Carada, nr.2, Craiova, Dolj, Romania
Craiova, Romania
Code: 200390

http://www.perfect-tour.ro
craiova@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 35
Fax: 021 569 89 35

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-19:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Perfect Tour Galati

Str. Gheorghe Asachi, nr. 1, Galati, Romania
Galati, Romania
Code: 800487

http://www.perfect-tour.ro
galati@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 32
Fax: 021 569 89 32

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-19:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Perfect Tour Ploiesti

Str. Ion Maiorescu, nr. 16, bl. 33N1, parter, Ploiesti, Romania
Ploiesti, Romania
Code: 100067

http://www.perfect-tour.ro
ploiesti@perfect-tour.ro
Phone: 021 569 89 34
Fax: 021 569 89 34

Agentia este deschisa de luni pana vineri intre orele 9:00-19:00 si sambata intre orele 10:00-14:00

Agentiile noastre regionale

Perfect Tour Moldova

Str. Bucuresti 83/ 18
Chisinau, Republica Moldova
Code: MD-2012

http://www.perfect-tour.md
info@perfect-tour.md
Phone: 00373 22 232 848
Fax: 00373 22 232 848